Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Чорний Роман Степанович
Адреса: бул. Шевченка, 29, м. Нововолинськ, Волинська обл.
Україна, 45400
Зовнішній телефон: +380(3344)3-24-09
Внутрішній телефон: 28-221#
Електронна пошта: nnniem@tneu.edu.ua

Чорний Роман Степанович – доктор економічних наук, доцент.

У 2001 році Роман Степанович Чорний закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Бухгалтерський облік». 2004 року в Інституті регіональних досліджень НАН України захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «Економіка, організація і управління підприємствами» на тему: «Організаційно-економічні механізми розвитку підприємств харчової промисловості».
З 2005 по 2015 рр. працював на посаді декана Нововолинського факультету ТНЕУ. З 2015р. – директор НННІЕМ ТНЕУ.
У 2008 році обраний академіком Академії економічних наук України зі спеціальності «Статистика». У 2009 році Р.С. Чорний став лауреатом премії «Людина року Волинського краю 2009».
У 2014 році захистив докторську дисертацію зі спеціальності «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» на тему: «Теоретико-методологічні та прикладні засади розвитку просторових форм організації українського суспільства в контексті використання трудового потенціалу».
Відповідно до рішення Президії НАН України від 10 грудня 2014 року за підписом президента НАНУ академіка Б.Є. Патона, Р.С. Чорний отримав відзнаку НАНУ “Для молодих учених “Талант, натхнення, праця”.
У 2015 р. обраний депутатом Нововолинської міської ради сьомого скликання.
Автор понад 60 наукових праць, з них три посібники (два з яких – у співавторстві).
Роман Степанович Чорний це молодий, енергійний, перспективний керівник, який вносить вагомий вклад у формування професійного кадрового потенціалу, навчально-матеріальної та інформаційно-технічної бази інституту. У структурному підрозділі якісно облаштовано навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, бібліотеку, спортивний зал, працює студентська їдальня. Зовнішнє оформлення факультету має красивий сучасний вигляд.
Директор організував науково-дослідну роботу, віддаючись справі виховання і фахової підготовки економістів нового покоління. Завдяки старанням Романа Степановича Чорного Нововолинський ННІЕМ щоденно набуває ознак потужного навчального закладу.

Мороз Галина Романівна
Адреса: бул. Шевченка, 29, м. Нововолинськ, Волинська обл.
Україна, 45400
Зовнішній телефон: +380(3344)3-24-09
Електронна пошта: nnniem@tneu.edu.ua
Мороз Галина Романівна – доктор економічних наук, доцент.

Важливу роль у заснуванні, функціонуванні та організації інституту належить заступнику директора, Відміннику освіти України Мороз Галині Романівні, яка своїм ентузіазмом та енергією надихає колектив на творчу й результативну працю. Галина Романівна Мороз свої знання та життєвий досвід вкладає у нелегку справу виховання та професійну підготовку молодого покоління, відродження духовності і моралі заради майбутнього держави.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.